Papildoma įranga nuotekų valymo sistemoms | UAB „Feliksnavis“

Papildoma įranga

Montuojant nuotekų valymo sistemą ar atliekant kitus kanalizacijos tvarkymo darbus, gali prireikti įvairios papildomos įrangos. Daug jos rasite UAB „Feliksnavis“ gaminių asortimente: tai kontroliniai šuliniai, šulinių žiedai, orapūtės dėžės. Papasakosime apie kiekvieną iš jų daugiau.

Papildoma įranga

Kontroliniai šuliniai

Šuliniai yra gaminami iš stiklo plastiko (GRP) ir gali būti naudojami:

  • mėginių paėmimui ir srauto paskirstymui (rekomenduojamas diametras: 50–80 cm);
  • infiltracijai į gruntą (rekomenduojamas diametras: 80–100 cm);
  • siurblinėms – nuotekoms surinkti ir perpumpuoti (mažiausias rekomenduojamas diametras: 100 cm).

Tokie šuliniai yra sandarūs, ilgaamžiai, atsparūs korozijai ir cheminiams poveikiams, nedaug sveria, todėl juos lengva sumontuoti bei naudoti. Įrenginys gali turėti ankeravimo rankenas (pagal užsakymą) ir GRP dangtį.

 

Gaminamų kontrolinių šulinių matmenys

 

Diametras D, mm   Aukštis H, mm
650 1000÷3000*
800
1000

 

* - pagal individualius užsakymus

Paaukštinimo žiedai

Ne visada standartiniai gaminiai gali tikti viename ar kitame objekte. Kartais juos tenka įgilinti, sumažinti liuko skersmenį. Tai aktualu ir montuojant įrenginį po važiuojamąja dalimi. Tuomet būna naudingi atitinkami šulinio žiedai. UAB „Feliksnavis“ gamina produktus pagal individualius užsakymus (paaukštintus, sumažinto liuko arba su perėjimais, skirtais montuoti po važiuojamąja dalimi), iš anksto tai suderinus.

Jeigu standartinį gaminį tenka įgilinti statybvietėje, galima panaudoti paaukštinimo žiedus. Buitinių nuotekų valymo įrenginiams, naftos ir riebalų skirtuvams naudojami Ø 1000, h – 300, 500 arba 1000 mm žiedai. Horizontalioms talpykloms gali būti naudojami Ø 800, h – 400 arba 1000 mm.

Jeigu gaminys yra statomas po važiuojamąja dalimi, tuomet naudojami perėjimai, kurie gali būti – Ø 1000/Ø 600 arba Ø 800/Ø 600.


   

              Perėjimas po važiuojamąja dalimi 

                          Paaukštinimo žiedas          

Orapūtės dėžės

Plačiame papildomos įrangos asortimente – ne tik šulinio žiedai, bet ir orapūtės dėžutės. Jos gaminamos iš stiklo plastiko, kuris užtikrina produkto sandarumą ir patvarumą. Orapūtės dėžė yra cilindro formos su dangteliu, praplatintu dugnu, elektros kabelio 3 x 1,5 kW mova ir oro srauto padavimo PE 20 jungtimi. Tokia konstrukcija garantuoja patogų dėžutės įkasimą į žemę šalia nuotekų valymo įrenginio.

 

Kada reikalinga orapūtės dėžė?

Montuojant valymo įrenginį ir orapūtę, atstumas tarp jų neturėtų būti didesnis nei 8 metrai. Todėl dėžė reikalinga tuomet, kai nuotekų valymo įrenginys nuo namo yra nutolęs daugiau nei 8–10 metrų. Tokiais atvejais orapūtės tiesiog neišeina sumontuoti name. UAB „Feliksnavis“ gaminama dėžė apsaugota nuo drėgmės, lietaus ir dulkių. Be to, montuojant orapūtę šalia buitinių nuotekų valymo įrenginio išvengiama susidarančių paduodamo oro slėgio nuostolių.

Orapūtės dėžės matmenys (mažos)

 

Orapūtės dėžės matmenys (didelės)

 

Reikalingi šulinio žiedai ar orapūtės dėžės? Šią ir kitą papildomą įrangą galite rasti mūsų asortimente. Kreipkitės – pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba