Naujos kartos FEL/4 kuo jis skiriasi nuo ankstesnio |

Naujos kartos FEL/4: kuo jis skiriasi nuo ankstesnio?

balandžio 06, 2021

Naujos kartos FEL/4 tipo nuotekų valymo įrenginiai, skirti individualiems iki 4 asmenų poreikiams, tampa vis populiaresni. Todėl paruošėme išsamų palyginamąjį gidą, kuriame pateikiame pagrindinius pirmojo ir antrojo FEL/4 tipo įrenginio skirtumus. Jeigu jau kurį laiką planuojate įsigyti BNVĮ, ši informacija gali praversti ir Jums.

 

1. Orapūtės dėžutė

Pirmasis skirtumas yra tas, kad naujos kartos įrenginio komplekte jau yra orapūtės dėžutė, nes joje montuojama visa įranga. Ankstesnės kartos įrenginiui tokią dėžutę reikia įsigyti papildomai. Kiekvienas „Feliksnavio“ produktas pasižymi aukščiausia kokybe. Orapūtės dėžes gaminame iš stiklo plastiko, kuris leidžia užtikrinti patvarumą ir sandarumą. Todėl jos yra atsparios drėgmei, lietui ir dulkėms. Dėl specialios konstrukcijos, tokios dėžės yra patogiai įkasamos į žemę.

 

2. Valdymo skydelis

Esame savo srities ekspertai, sukaupę ilgametę patirtį. Nuolat tobuliname savo produktus, ieškome pažangesnių ir patogesnių sprendimų. Todėl naujos kartos FEL/4 tipo nuotekų valymo įrenginys turi valdymo skydelį, kurio neturi ankstesnis.

 

3. Darbinis tūris

Dar vienas aspektas, kuriuo skiriasi šie produktai – darbinis tūris. Pirmuoju atveju jis yra 1,79 kub. m, o antruoju – 2,4 kub. m. Šis parametras lemia tai, kaip greitai susikaupia perteklinis dumblas. Ankstesnės kartos įrenginius rekomenduojame valyti (t. y. nusiurbti perteklinį dumblą asenizacine mašina) bent 1–2 per metus. Įsigijus naujos kartos produktą tai daroma rečiau. Tokiu atveju ištraukti perteklinį dumblą patariame maždaug kartą per pusantrų metų. Šis dažnis gali skirtis, priklausomai nuo naudojimosi efektyvumo.

 

4. Išvalymo rodikliai

Ankstesnės ir naujos kartos FEL/4 tipo įrenginių išvalymo rodikliai skiriasi. Pirmuoju atveju BDS5 (biologinis deguonies suvartojimas) siekia 94 proc. (10 mg/l), o antruoju – 98 proc. (6 mg/l). Šis parametras atspindi mikroorganizmų skaidomą organinių medžiagų kiekį vandenyje ir laikomas vienu iš pagrindinių taršos rodiklių.

 

5. Elektros sąnaudos

Dar vienas šių dviejų FEL tipo įrenginių skirtumas – elektros sąnaudos. Ankstesnės kartos produktas sunaudoja 1,2 kWH per dieną, o naujasis tik 0,42 kWh. Pirmuoju atveju orapūtė veikia nuolat, t. y. 24 val. per parą, o antruoju – 8 val. per parą, kas ir lemia mažesnes elektros sąnaudas.

Jeigu jau kurį laiką svarstote įsigyti BNVĮ, galbūt pats metas tai padaryti dabar? Aukštos kokybės „Feliksnavio“ produkcija – praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas. Investuokite į tai, kas geriausia!

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba