Skirtingi valymo įrenginių dangčiai kurį pasirinkti |

Skirtingi valymo įrenginių dangčiai: kurį pasirinkti?

spalio 29, 2020

Tikrai ne visi žino, kad nuotekų valymo įrenginiai gali turėti trijų tipų dangčius. Kiekvienas iš jų pasižymi skirtingomis charakteristikomis: dizainu, spalva, montavimo galimybėmis ir panašiai. Ką verta žinoti apie tokius valymo įrenginių dangčius, ieškantiems individualius poreikius geriausiai atitinkančio sprendimo?

 

Nr. 1 – žalias

 

Dažniausiai naudojamas žalias 1000 mm skersmens dangtis iš gelkauto (aukšto klampumo dervos sluoksnis su dažų užpildu). Įprastai jis turi 220 mm paaukštinamąjį žiedą. Toks dangtis puikiai tinka tuomet, kai valymo įrenginys apželdinamas veja.

 

Žali gelkautiniai dangčiai pasižymi tokiomis savybėmis kaip:

 

 

Jie visada būna buitinių nuotekų valymo įrenginio komplekte, nes tai – standartinis variantas. Vienas iš didžiausių tokių dangčių privalumų yra patogus aptarnavimas. Tačiau svarbu įsidėmėti, kad ant jų negalima lipti. Priešingu atveju gelkautinis dangtis gali būti sulakstytas ar kitaip pažeistas.

 

Nr. 2 – perėjimas po važiuojamąja dalimi

 

Toks perėjimas skirtas montuoti po važiuojamąja dalimi arba ten, kur bus klojamos trinkelės. Bendras jo skersmuo siekia 1000 mm. Viršutinėje dalyje esančio liuko skersmuo – 600 mm, o aukštis – 220 mm. „Feliksnavio“ nuotekų valymo įrenginiai iš karto gaminami su perėjimu, o klientas pagal individualius poreikius pasirenka ketinį dangtį.

 

Šis pasižymi dideliu atsparumu apkrovai, todėl ant jo galima lipti ir važiuoti automobiliu. Tokio dangčio liukas yra siauresnis, todėl įrenginio aptarnavimas gali būti šiek tiek sudėtingesnis. Bet kokiu atveju jis yra tinkamas asenizacinei mašinai.

 

Nr. 3 – teleskopas

 

Jei sklypas nėra didelis ir jame trūksta vietos, rekomenduojama rinktis plastikinį reguliuojamo aukščio dangtį (teleskopą). Jo skersmuo yra mažesnis ir siekia 600 mm, o aukštis – iki 210 mm. Toks dangtis atlaiko iki 150 kg svorį, todėl ant jo galima lipti.

 

Plastikinis dangtis gali būti žalias arba juodas. Pasirinkimas priklauso nuo jo montavimo vietos – tai gali būti veja arba tamsus gruntas. Kaip jau išduoda pats pavadinimas, didžiausias tokio dangčio privalumas yra galimybė pasirinkti norimą teleskopo aukštį. Siauresnis liukas gali lemti šiek tiek sudėtingesnį įrenginio aptarnavimą. Tačiau pergyventi tikrai nereikia, nes jis atitinka visus standartus.

 

Planuojate įsigyti buitinių nuotekų valymo įrenginį? „Feliksnavio“ specialistai pasiruošę jums padėti išsirinkti asmeninius poreikius ir lūkesčius atitinkantį variantą. Pasirūpinkite tvarkinga kanalizacija ir nesukite galvos dėl nemalonaus kvapo ar neestetiškai atrodančios aplinkos. Šiais laikais tai padaryti labai paprasta.

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba