Siurblinės nuotekų surinkimui | UAB „Feliksnavis“ produkcija

Siurblinės

 

Nuotekų kėlyklos – siurblinės, gaminamos UAB ,,Feliksnavis‘‘, yra skirtos pramoninių bei buitinių nuotekų, dumblo surinkimui ir perpompavimui. Siekiant užtikrinti, kad šaltuoju metų laiku įšalas nepaveiktų talpoje esančių skysčių, talpos korpusas apšiltinamas iki 1,20 m gylio.

TIPAI IR MEDŽIAGOS

Siurblio tipas yra parenkamas atsižvelgiant į nuotekų pobūdį, kiekį, perpumpavimo aukštį bei nuotolį. Jums pageidaujant galime pagaminti atskirą korpusą siurblinei arba pristatyti sukomplektuotą siurblinę su visa jai priklausančia įranga.

Siurblinių gamybai naudojamos poliesterinės dervos, pasižyminčios puikiomis darbinėmis charakteristikomis. Jos atitinka visus šioms medžiagoms keliamus reikalavimus – atsparumą cheminiams poveikiams bei nelaidumą vandeniui. Gamybos procese naudojamos pačios optimaliausios stiklo siūlo pluošto ar audinio ir poliesterinės dervos kombinacijos, kurios pasižymi antikorozinėmis savybėmis. Siurblinės dėl šių savybių pasižymi stiprumu bei ilgaamžiškumu, o kartu visos minėtos ypatybės užtikrina saugų ir lengvą jų montavimą.

Gaminamos įvairių matmenų nuotekų kėlyklos, paprastai – pagal individualius užsakymus. Tai – kompaktiškos, patvarios, lengvos konstrukcijos stiklaplasčio sistemos.

Gamintojas produkto korpusui suteikia 10 metų garantiją.

 

SIURBLINIŲ PARAMETRAI

Kiekviena siurblinė yra sudaryta iš tam tikrų komponentų, iš kurių kiekvienas svarbus sklandžiam ir efektyviam darbui užtikrinti.

Specifikacija:

 1. gelžbetoninis pagrindas;
 2. siurblio atrama – alkūnė;
 3. slėginis vamzdynas siurblinės viduje;
 4. nešmenų krepšys;
 5. įtekėjimas;
 6. nešmenų krepšio kreipiančiosios;
 7. aptarnavimo aikštelė;
 8. aptarnavimo kopėčios;
 9. nešmenų krepšio iškėlimo grandinė;
 10. siurblinės ventiliacija;
 11. valdymo automatikos skydas;
 12. aptarnavimo liukas;
 13. siurblinės korpuso apšiltinimas;
 14. ištekėjimas;
 15. sklendės;
 16. atbulinis vožtuvas;
 17. siurblio iškėlimo grandinė;
 18. siurblio iškėlimo kreipiančiosios;
 19. lygio reguliatoriai;
 20. panardinamas siurblys.

Tam, jog siurblinė tinkamai veiktų, svarbu žinoti komponentus ir kruopščiai juos prižiūrėti. Viena sugedusi ar netinkama detalė gali neigiamai paveikti visos sistemos darbą.

 

SIURBLINIŲ TECHNINIAI DUOMENYS

Kai jau žinote, kokių matmenų sistemos jums reikia, pasirinkite tinkamą diametrą, o UAB ,,Feliksnavis‘‘ pagal individualius pageidavimus pagamins norimo aukščio įrangą.

Diametras D, mm: Siurblinės aukštis H, mm:
1000;

Pagal užsakovo pageidavimus1200;
1500;
1800;
2000;
2450.


Norite sužinoti daugiau? Kyla klausimų dėl montavimo? Susisiekite – padėsime pasirūpinti efektyviu, greitu ir ekonomišku nuotekų šalinimu.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba