Mūsų paslaugos | „Feliksnavis“ valymo įrenginių montavimas

Paslaugos

Didėjantis visuomenės dėmesys ekologijai skatina ieškoti efektyvių gamtos tausojimo būdų. Vienas iš jų – standartus atitinkančios kanalizacijos įrengimas. Tai ne tik palengvina nuotekų tvarkymą, bet ir leidžia pasirūpinti švaresne aplinka. UAB „Feliksnavis“ teikia plataus spektro paslaugas. Sąraše – ir techninių projektų sudarymas, ir valymo įrenginių montavimas. Neturite galimybės naudotis centralizuota sistema, todėl reikalinga vietinė kanalizacija? Nebenorite sukti galvos dėl netinkamai tvarkomų nuotekų? Įrengimas, projektavimas ar konsultavimas – kad ir kas bedomintų, drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus.

Prieš montuojant pasirinktą gaminį, svarbu įvertinti : 

Montavimas

projektavimasPrieš montuojant pasirinktą gaminį, svarbu įvertinti :

Poreikiui esant, išvalytas vanduo gali būti naudojamas vejų laistymui.

Jei domina nuotekų valymo įrenginių montavimas ar lauko kanalizacijos įrengimas, galite kreiptis į savo regione esančius UAB „Feliksnavis“ montuotojus.

 

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE : 

Projektavimas

projektavimasAtestuoti specialistai rengia :

Parengti projektai atitinka Lietuvoje galiojančias normas, standartus, taisykles, statybos reglamentus, Visuomenės sveikatos centro ir Priešgaisrinės priežiūros inspekcijos nuostatas. Todėl vietinė kanalizacija – puikus sprendimas, leidžiantis nebesijaudinti dėl netinkamai tvarkomų nuotekų. Įrengimas tampa dar paprastesnis ir sklandesnis, kai jį vykdo savo darbą išmanantys profesionalai.

Vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninį projektą sudaro :

Norite pasinaudoti šia paslauga, o galbūt – sužinoti apie ją daugiau? Prašome kreiptis el. paštu: jurga@feliksnavis.lt arba tel.: +370 606 00338

Konsultacijos

Tam, kad kanalizacijos įrengimas ir valymo įrenginių montavimas būtų sėkmingas, o rezultatas atitiktų visus lūkesčius, verta įsigilinti net ir į mažiausius aspektus. UAB „Feliksnavis“ specialistai gali suteikti daug naudingos informacijos tiek apie tinkamiausio gaminio pasirinkimą, tiek apie jo eksploatavimą. Atvykus iki jūsų sklypo atliekami tikslūs išmatavimai ir pateikiamas geriausias pasiūlymas. Dėl šios priežasties naujai įrengta vietinė kanalizacija visiškai patenkina individualius poreikius.

Iškilus bet kokiems klausimams, galite su mumis susisiekti:

Nebesukite galvos dėl netinkamai tvarkomų nuotekų. Įrengimas ir techninių projektų sudarymas – tai, ką gali garantuoti UAB „Feliksnavis“ profesionalai. Konsultuokitės jums patogiausiu būdu ir išsirinkite labiausiai tinkantį gaminį. Tvarkingos kanalizacijos įrengimas – puikus būdas palengvinti savo kasdienybę ir prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo. Gamta – mūsų namai, todėl tausokime ją kartu.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba