Kanalizacijos įrengimas ir nuotekų valymo įrenginių montavimas

Paslaugos

Didėjantis visuomenės dėmesys ekologijai skatina ieškoti efektyvių gamtos tausojimo būdų. Vienas iš jų – standartus atitinkančios kanalizacijos įrengimas. Tai ne tik palengvina nuotekų tvarkymą, bet ir leidžia pasirūpinti švaresne aplinka. UAB „Feliksnavis“ teikia plataus spektro paslaugas. Sąraše – ir techninių projektų sudarymas, ir valymo įrenginių montavimas. Neturite galimybės naudotis centralizuota sistema, todėl reikalingas vietinis nuotekų įrengimas? Kanalizacijos montavimas, projektavimas ar konsultavimas – kad ir kas bedomintų, drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus.

Vietinės kanalizacijos įrengimas

Gyvenant mieste, rūpintis nuotekų šalinimu nereikia, nes jos patenka į centrinę kanalizaciją. Tačiau vienkiemiuose ar atokesnėse užmiesčio vietovėse tokios kanalizacijos dažniausiai nėra. Todėl nuotekų tvarkymu reikia rūpintis patiems gyventojams. Sprendimas – vietinės kanalizacijos įrengimas ir nuotekų valymo sistemos montavimas.

Tvarkinga vietinė kanalizacija su naujos kartos nuotekų valymo įrenginiais padeda lengvai ir patogiai tvarkyti buitines nuotekas iš skalbimo mašinų, indaplovių, vonių ir tualetų. Be to, tokiu būdu tausojama aplinka, nes į ją nepatenka buitinėse nuotekose esantys teršalai, tokie kaip azotas ir fosforas.

Nuotekų valymo įrenginių montavimas

projektavimasNusprendus montuoti buitinių nuotekų valymo įrenginį, svarbu įvertinti kelis aspektus. Prieš montuojant pasirinktą gaminį svarbu atsižvelgti į:

Visi minėtieji aspektai lemia nuotekų valymo įrenginių montavimo kainą.  Be to, esant poreikiui, išvalytas vanduo gali būti naudojamas ir vejos laistymui. Tad jeigu domina nuotekų valymo įrenginių montavimas ar lauko kanalizacijos įrengimas, kreipkitės į savo regione esančius UAB „Feliksnavis“ montuotojus.

 

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE : 

Nuotekų valymo įrenginių projektavimas

projektavimasAtestuoti specialistai rengia įvairius techninius projektus, pavyzdžiui:

Parengti projektai atitinka Lietuvoje galiojančias normas, statybos techninį reglamentą, aplinkosauginius reikalavimus. Todėl vietinė lauko kanalizacija – puikus sprendimas, leidžiantis nesijaudinti dėl netinkamai tvarkomų nuotekų. Nuotekų įrengimas tampa dar paprastesnis ir sklandesnis, kai jį vykdo savo darbą išmanantys profesionalai.

 

Vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninį projektą sudaro:

Domina vietinės kanalizacijos projektavimas? Norite pasinaudoti šia paslauga, o galbūt – sužinoti apie ją daugiau? Prašome kreiptis el. paštu: jurga@feliksnavis.lt arba tel.: +370 606 00338

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra ir aptarnavimas

Kokybiškas techninis nuotekų valymo įrenginių aptarnavimas – tai, kas padeda užtikrinti nepertraukiamą ir efektyvų jų veikimą. Siūlome įvairius nuotekų valymo įrenginių aptarnavimo sprendimus – nuo paleidimo ir derinimo darbų iki ilgalaikės priežiūros. Taigi, jei ieškote profesionalios pagalbos, kreipkitės – mielai ją suteiksime!

Konsultacijos

Tam, kad kanalizacijos įrengimas ir valymo įrenginių montavimas būtų sėkmingas, o rezultatas atitiktų visus lūkesčius, verta įsigilinti net ir į mažiausius aspektus. UAB „Feliksnavis“ specialistai gali suteikti daug naudingos informacijos tiek apie tinkamiausio gaminio pasirinkimą, tiek apie jo eksploatavimą. Atvykus iki jūsų sklypo atliekami tikslūs išmatavimai ir pateikiamas geriausias pasiūlymas. Dėl šios priežasties naujai įrengta vietinė kanalizacija visiškai patenkina individualius poreikius.

Iškilus bet kokiems klausimams, galite su mumis susisiekti:

Nesukite galvos dėl netinkamai tvarkomų nuotekų. Vietinės kanalizacijos įrengimas ir techninių projektų sudarymas – tai, ką gali garantuoti UAB „Feliksnavis“ profesionalai. Konsultuokitės jums patogiausiu būdu ir išsirinkite labiausiai tinkantį gaminį. Tvarkingos kanalizacijos įrengimas – puikus būdas palengvinti savo kasdienybę ir prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo. Gamta – mūsų namai, todėl tausokime ją kartu.

DUK

Iš ko susideda lauko kanalizacijos įrengimo kaina?

Kanalizacijos įrengimo kaina gali skirtis priklausomai nuo vietovės sąlygų ir pasirinkto išvalytų nuotekų išleidimo būdo (į drenažą / į vandens telkinį / į gruntą). Paprastai ji susideda iš:

Į kanalizacijos įrengimo kainą taip pat gali įeiti kontrolinio / infiltracinio šulinio įrengimas, grunto gerinimo darbai, siurblinės įrengimas.

Ką verta žinoti prieš vietinės kanalizacijos įrengimą?

Visų pirma, būtina gerai išmanyti vietos taisykles ir leidimus. Todėl norint įsirengti vietinę kanalizaciją geriausia kreiptis į specialistus. Antra, svarbu įvertinti vietovės sąlygas, siekiant parinkti tinkamiausią nuotekų valymo sistemos įrengimo būdą. Taip pat būtina atsižvelgti į namų ūkyje susidarančių nuotekų kiekį ir įsigyti atitinkamo dydžio bei galingumo valymo įrenginį.

Kiek laiko užtrunka kanalizacijos projektavimas?

Kanalizacijos projektavimo trukmė tiesiogiai priklauso nuo projekto apimties, statinio kategorijos ir esamo projekto vietovės. Bet kokiu atveju darbus stengiamės atlikti kuo greičiau. Jei norite sužinoti, kiek tiksliai užtruktų jūsų kanalizacijos projektavimas, susisiekite su mumis.

Per kiek laiko yra sumontuojami valymo įrenginiai?

Dažniausiai nuotekų valymo įrenginių montavimas atliekamas per vieną dieną.

Kaip atliekama valymo įrenginių priežiūra?

Valymo įrenginių priežiūra yra palyginti nesudėtinga. Plačiau apie ją pasakojame savo tinklaraščio įraše, kurį galite rasti čia.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba