Naujas sertifikatas – dar vienas patikimumo įrodymas |

Naujas sertifikatas – dar vienas patikimumo įrodymas

rugsėjo 23, 2019

Patikimumas – tai, kas svarbu kiekviename versle. Nuolatinis tobulėjimas ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantys nuotekų valymo įrenginiai padeda patenkinti vis kintančius klientų lūkesčius. Naujasis UAB „Feliksnavis“ sertifikatas – puikus to įrodymas. Taigi, kuo svarbūs ISO standartai tiek pačiai įmonei, tiek klientams?

 

Kuo ypatingas ISO sertifikatas?

ISO (angl. International Standard Organization) – tai tarptautinės standartų organizacijos kokybės vadybos sistemų standartai. Juos patvirtinantis sertifikatas įrodo įmonės statusą ir joje dirbančių specialistų kvalifikaciją. Taip pat tai patvirtinimas, kad gaminami produktai ar teikiamos paslaugos atitinka nustatytus reikalavimus.

 

ISO 9001 sertifikatas susijęs su efektyvia kokybės valdymo sistema, padedančia taupyti organizacijos išlaidas ir laiką, didinančia darbo našumą ir gerinančia santykius su klientais. ISO 14001 standartas siejamas su aplinkos apsaugos vadybos sertifikavimu ir patvirtina naudojamų išteklių efektyvumą, mažinant įmonės išlaidas bei atliekas. Taigi, UAB „Feliksnavis“ ne tik siūlo efektyvius nuotekų tvarkymo sprendimus, tokius kaip naujos kartos biologiniai valymo įrenginiai, bet ir pati prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo.

 

Kokią naudą gauna klientas?

Svarbu išskirti, kad toks dokumentas tikrai nėra vien formalumas. Toks įmonės įvertinimas lemia realią naudą ir klientams. Pavyzdžiui, ISO 9001 standartas sutiekia tokius privalumus:

 

Kalbant apie ISO 14001 sertifikavimą, papildomai galima išskirti ir:

 

Taigi, nauda, kurią gaunate jūs, akivaizdi. Be to, tai puikus įrodymas, kad įmonė nesiekia trumpalaikio pelno, o orientuojasi į ilgalaikius planus ir nori, kad siūlomi produktai, t. y. įvairūs nuotekų valymo įrenginiai, ir teikiamos paslaugos atitiktų visus jūsų lūkesčius.

 

Kaip vyksta sertifikavimo procesas?

Įmonės sertifikavimas – ilgas procesas, kuris neatliekamas per dieną. Jis paprastai užtrunka apie trejus metus. Visų pirma atliekamas priešsertifikavimo auditas (3 mėn. prieš tikrąjį), po jo suderinamas ir patvirtinamas įmonės patikrinimo planas. Jis atliekamas dviem etapais, kurių metu nustatomi neatitikimai, kuriuos reikia pašalinti. Po sėkmingo audito per 2 sav. išduodamas pirminis sertifikatas.

Antraisiais metais taip pat sudaromas patikrinimo planas, po kurio, praėjus ne daugiau kaip 12 mėn. nuo pirminio sertifikavimo, atliekamas pirmasis priežiūros auditas. Trečiaisiais metais tai pakartojama. Tokia sistema skatina įmones nuosekliai tobulėti.

 

Aukštos klasifikacijos specialistai, šiuolaikiški nuotekų valymo įrenginiai, greitas aptarnavimas ir patikimumas – tai, ką gali garantuoti UAB „Feliksnavis“. Ieškote efektyvių sprendimų susijusių su nuotekų tvarkymų? Kreipkitės – atsakysime į rūpimus klausimus ir patarsime, kokius įrenginius geriausia rinktis jums.

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba