Privatumo politika Apie mus | „Feliksnavis“ buitinių nuotekų

Privatumo politika

Privatumo politika

Feliksnavis saugo Jūsų privatumą internete. Asmens duomenys tvarkomi laikantis taisyklių, nustatytų Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktuose reglamentuojančiuose privačių asmens duomenų tvarkymą ir Feliksnavis patvirtintuose privatumo nuostatuose.

Slapukai

Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, teikti pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainių naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek ir teikiamas paslaugas.Siekiant pagerinti lankymąsi, naudojami slapukus (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje.

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html.

Slapukas – tai mažas failas su simbolių eilute, kuris išsiunčiamas į kompiuterį, kai apsilankote svetainėje. Kai dar kartą lankysitės svetainėje, slapukas leis jai atpažinti jūsų naršyklę. Slapukuose gali būti saugomos naudotojo nuostatos ir kita informacija. Galite iš naujo nustatyti naršyklę, kad ji atmestų visus slapukus arba įspėtų apie siunčiamus slapukus. Tačiau kai kurios svetainių funkcijos ar paslaugos be slapukų gali netinkamai veikti. Kitose platformose, kuriose slapukai nepasiekiami ar netaikomi, panašiais tikslais naudojamos kitos technologijos, pvz., reklamavimo ID, kuris pasiekiamas „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose. Sužinokite daugiau, kaip „Google“ naudoja slapukus ir kaip „Google“ naudoja duomenis, įskaitant slapukus, kai naudojate partnerių svetaines ar programas.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba