Valymo įrenginių paaukštinimo žiedai | Feliksnavis Sertifikuoti

PAAUKŠTINIMO ŽIEDAI

Paaukštinimo žiedas ir perėjimas po važiuojamąja dalimi – konstrukcijos, skirtos įgilinti buitinių nuotekų valymo įrenginius ar naftos ir riebalų skirtuvus, taip pat (jei reikia) sumažinti liukų skersmenį. Skirtingais atvejais gali reikėti skirtingo sprendimo. Tad toliau plačiau pasakojame apie ypatumus, kuriais pasižymi UAB „Feliksnavis“ paaukštinimas nuotekų valymo įrenginiui ir perėjimas po važiuojamąja dalimi.

 

Valymo įrenginio paaukštinimo žiedas

Jeigu standartinį gaminį tenka įgilinti statybvietėje, galima panaudoti paaukštinimo žiedus. Buitinių nuotekų valymo įrenginiams, naftos ir riebalų skirtuvams naudojami Ø 1000, h – 300, 500 arba 1000 mm žiedai. Horizontalioms talpykloms gali būti naudojami Ø 800, H – 400 arba 1000 mm.

valymo įrenginio paaukštinimo žiedas

 

Diametras D, mm Aukštis H, mm
1000 300 / 500 
800 400 / 1000

 

Valymo įrenginio perėjimas po važiuojamąja dalimi

Ne visada standartiniai gaminiai gali tikti viename ar kitame objekte. Kartais juos tenka įgilinti, sumažinti liuko skersmenį. Tai aktualu ir montuojant įrenginį po važiuojamąja dalimi. Po važiuojamąja dalimi montuojamas įrenginys komplektuojamas su perėjimo žiedu, kuris iš standartinio Ø 1000 mm diametro susiaurėja iki Ø 600 m. Ant šio žiedo tvirtinami plastikiniai arba ketiniai kanalizacijos dangčiai.

 

  * - Jeigu gaminys yra statomas po važiuojamąja dalimi, tuomet naudojami perėjimai, kurie gali būti – Ø 1000/Ø 600 arba Ø 800/Ø 600. 

 

DUK

Kada kokį valymo įrenginio paaukštinimo žiedą ar perėjimą rinktis?

Paprastas valymo įrenginių paaukštinimas naudojamas tuomet, kai reikia įgilinti įrenginį, tačiau paliekamas standartinio dydžio liukas. Susiaurėjantis perėjimas reikalingas tuomet, kai norima ne tik įgilinti įrenginį, bet ir sumažinti liuko skersmenį, taip pat tais atvejais, kai įrenginys montuojamas po važiuojamąja dalimi.

Kaip montuojamas nuotekų valymo įrenginio paaukštinimas ir perėjimas?

Tiek paaukštinimas, tiek perėjimas prie įrenginio yra tvirtinamas naudojant nerūdijančio plieno medsraigčius iš vidinės pusės į išorę.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba