Senos ir naujos kartos valymo įrenginiai | Feliksnavis

Senos ir naujos kartos valymo įrenginiai: viskas apie juos

liepos 26, 2021

Svarstote galimybę įsigyti biologinius nuotekų valymo įrenginius? Tuomet tikriausiai jau esate bent kažką apie juos girdėję. Dabar galima rasti ne vieną tokią produkciją gaminančią ir (arba) pardavinėjančią įmonę. Visgi ne visos jos gali pasiūlyti tiek senesnės, tiek naujesnės kartos biologinius nuotekų valymo įrenginius. UAB „Feliksnavis“ gamina juos abu. Taigi, atsižvelgdami į vartotojams aktualiausius klausimus, plačiau aptarsime šiuos įrenginius.

 

Kokie yra senos ir naujos kartos valymo įrenginių skirtumai?

Tai bene dažniausiai iškylantis klausimas, kalbant apie senos ir naujos kartos biologinius buitinių nuotekų valymo įrenginius.

Jeigu trumpai, tai vieni iš pagrindinių aspektų, kuriais jie skiriasi yra šie:

  1. Orapūtės dėžutė.
  2. Valdymo skydelis.
  3. Darbinis tūris.
  4. Išvalymo rodikliai.
  5. Elektros sąnaudos.

Daugiau apie kiekvieną iš šių aspektų galite sužinoti kitame mūsų tinklaraščio įraše: „Naujos kartos FEL/4: kuo jis skiriasi nuo ankstesnio?“.

 

Naujos kartos biologiniai buitinių nuotekų valymo įrenginiai pranašesni už senuosius tuo, jog pasižymi:

Be to, naujesnės ir senesnės kartos biologiniai buitinių nuotekų valymo įrenginiai skiriasi tiek savo išvaizda, tiek vidine konstrukcija.

 

Kuo skiriasi senos ir naujos kartos įrenginių gamyba?

Abu įrenginiai gaminami iš tų pačių medžiagų, naudojant tas pačias technologijas. Taigi vieno gaminio gamyba nėra kažkuo ypatingesnė už kito.

 

Kas dažniausiai lemia vieno ar kito įrenginio pasirinkimą?

Šiuo atveju galėtume išskirti du žmonių tipus:

Taip pat pasitaiko ir tokių atvejų, kai mes patys išgirdę žmogaus situaciją patariame, kuris įrenginys būtų geresnis pasirinkimas.

Dažniausiai taip būna tuomet, kai ieškoma tinkamo sprendimo vasarnamiui, sodo nameliui ir panašiai. Jei žmogus toje vietoje negyvena nuolat, tada mes ir siūlome senesnio modelio įrenginį, nes jo pilnai pakanka kokybiškam nuotekų išvalymui.

Naudingos informacijos apie valymo įrenginių pasirinkimą nuolat negyvenamoms patalpoms esame pateikę kitame savo tinklaraščio įraše: „Valymo įrenginio pasirinkimas nuolat negyvenamoms patalpoms“.

Visi UAB „Feliksnavis“ gaminami nuotekų valymo įrenginiai testuojami „PIA GmbH“ laboratorijoje Vokietijoje, kuri neprilygsta nei vienai esančiai Lietuvoje. Ten dirba patyrusi inžinierių, mokslininkų, amatininkų ir administracijos darbuotojų komanda, užtikrinanti aukštą kompetenciją ir paslaugų kokybę.

 

Kaip ir kiek laiko vyksta įrenginių sertifikavimas?

Įrenginys tikrinamas laboratorijoje tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip kad ir būtų naudojamas realiame gyvenime. Vertinami tokie aspektai kaip: nuotekų perteklius, nepakankamas jų kiekis, atostogų režimas, elektros dingimas ir panašiai. Išbandomos visos sąlygos, kurios gali susidaryti jau eksploatuojant įrenginį. Toks įrenginių tikrinimas laboratorijoje trunka 10 mėn.

 

Kodėl verta rinktis UAB „Feliksnavis“ gaminamus įrenginius?

UAB „Feliksnavis“ – sertifikuota įmonė, kurioje dirba ilgametę patirtį turinys specialistai. Savo klientams mes garantuojame:

 

1. Aukštos kokybės produkciją

Mes – nuotekų valymo įrenginių gamintojai, o ne tik pardavėjai. Todėl esame suinteresuoti užtikrinti aukščiausią savo produkcijos kokybę. Puikiai suprantame, kad nuo to priklauso tiek įmonės reputacija, tiek bendra verslo sėkmė.

Siekiame pasiūlyti geriausiai individualius poreikius ir lūkesčius atitinkančius įrenginius. Gamindami savo produkciją naudojame spaudimui ir korozijai atsparias medžiagas, kurios garantuoja konstrukcijos ilgaamžiškumą. Taigi, tinkamai sumontavus, tokią įrangą galima sėkmingai eksploatuoti daug metų.

 

2. Papildomos paslaugos

Dar vienas privalumas, kurį galime Jums pasiūlyti, yra papildomos paslaugos. Esant poreikiui, galime sudaryti techninį projektą. Individualių namų, kitų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų projektus, atitinkančius visas Lietuvoje galiojančias normas, standartus, taisykles bei kitas nuostatas, rengia mūsų atestuoti specialistai. Todėl galite neabejoti aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančiomis paslaugomis.

 

3. Profesionalios konsultacijos

Nuotekų valymo įrenginių gamybos srityje dirbame jau daug metų. Puikiai išmanome savo įrangos charakteristikas ir privalumus. Todėl galime išsamiai atsakyti į Jums iškylančius klausimus, susijusius su įrenginio pasirinkimu, montavimu ar eksploatacija. Galite būti tikri, kad susidūrę su netikėtais trikdžiais sulauksite operatyvios pagalbos.

Norime pabrėžti, jog tam, kad pasirinktas gaminys kuo geriau atitiktų asmeninius poreikius, būtina atidžiai įvertinti jo galingumą ir susidarančių nuotekų kiekį. Patiems tai padaryti gali būti nelengva. Tokiais atvejais galite drąsiai susisiekti su mumis – esame pasiruošę padėti. UAB „Feliksnavis“ kontaktus galite rasti čia.

Ir tai tik keletas iš naudų, kurias gaunate naudodamiesi mūsų paslaugomis. Be viso to, garantuojame greitą aptarnavimą. Taigi galite būti tikri, kad įsigytus nuotekų valymo įrenginius gausite laiku.

Neturite galimybės naudotis centralizuota nuotekų surinkimo sistema ir norite palengvinti savo kasdienybę? Tuomet tikimės, kad ši informacija apie senos ir naujos kartos biologinius buitinių nuotekų valymo įrenginius Jums bus naudinga. Įsigykite individualius poreikius atitinkantį gaminį ir nebesijaudinkite dėl netinkamai tvarkomų nuotekų.

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba