Nuotekų valymo įrenginiai – BUDMA 2020 | Feliksnavis

BUDMA 2020: „Feliksnavis“ – tarp didžiausių statybos pramonės inovatorių

kovo 05, 2020

 

Kasmetinė statybos pramonės kontaktų paroda BUDMA 2020 ir vėl sukvietė šio sektoriaus inovatorius po vienu stogu. Organizatoriai pažymi, kad 2020 metų rezultatai buvo rekordiniai: dalyvavo net 1000 parodos dalyvių, o pačią parodą aplankė 50,000 tūkst. lankytojų. Visus juos čia sukvietė tokie eksponatai kaip nuotekų valymo įrenginiai, langai, durys, vartai, stogai, konstrukcinis plienas, nuotekų talpos, energiją taupančios ir ekologiškos konstrukcijos bei daugelis kitų statybų sektoriaus naujovių. Nors „Feliksnavio“ platų asortimentą puošia ir riebalų gaudyklė bei naftos skirtuvas, į praėjusių metų rekordą sumušusią parodą jie vežėsi Lenkijoje jau pamėgtą nuotekų valymo įrenginį „FEL“.

 

Didelis susidomėjimas

 

Ne tik reikšmingi skaičiai parodo didelį susidomėjimą paroda. „Džiaugiamės, nes šiais metais sulaukėme dėmesio iš žmonių, kurie kryptingai žinojo, ko ieško. Jaučiamės einantys teisinga kryptimi, kai su mumis ateina pasikalbėti jau mūsų įrenginį pažįstantys, apie jį nusimanantys lankytojai“, – pažymi „Feliksnavio“ komanda.

Parodos populiarumą demonstruoja ir gausus būrys dalyvių iš užsienio. Organizatoriai džiaugėsi, kad diskusijos tarp dalyvių ir lankytojų vyko įvairiomis užsienio kalbomis. Jų duomenimis, parodoje dalyvavo atstovai iš Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Tuniso, Gruzijos, Čekijos, Slovakijos, Vokietijos, Prancūzijos, Skandinavijos, Italijos ir Ispanijos.

 

„Feliksnavio“ išskirtinumai

 

Parodoje BUDMA 2020 „Feliksnavis“ susilaukė labai didelio dėmesio. „Mūsų nuotekų valymo įrenginiai iš kitų išsiskiria tuo, jog jie yra gaminami iš stikloplastiko, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiomis mechaninėmis savybėmis“, – didžiuojasi komanda. Aukščiausios kokybės riebalų gaudyklė, naftos skirtuvas ir nuotekų talpos – tai dar ne viskas, ką gali pasiūlyti „Feliksnavis“.

Valymo įrenginiai, kuriuos komanda vežėsi į BUDMA 2020, atsparūs dideliam krūviui, kadangi yra pritaikomi pagal namo sklype esančio vandens lygį bei numatomą įrenginio įkasimo gylį. Žinoma, verta paminėti, kad visi įrenginiai – patikrinti Vokietijos PIA Gmbh Acheno instituto bei sertifikuoti, todėl tai garantuoja aukštą kokybę.

„Savo klientams užtikriname, kad įrenginys visiškai sandarus ir hermetiškas, todėl joks gruntinis vanduo nepateks į jo vidų“, – teigia „Feliksnavio“ ekspertai.

 

Parodos reikšmė

 

Parodoje dalyvaujantys inovatorių atstovai gauna galimybę pasikalbėti su pardavėjais, architektais, statybų sektoriaus srities profesionalais bei investuotojais. BUDMA 2020 – tai vieta, kurioje visi gali pasidalinti patirtimi, žiniomis ir inovatyviomis idėjomis.

Tokios parodos reikšmingos, nes jos skatina tobulėti, pasitempti, didina prekinio ženklo ir produkcijos žinomumą. Taip pat tai puiki galimybė, kai nuotekų valymo įrenginiai gali būti pristatyti svečioms šalims, o kartu su jais ilgainiui gali būti pristatyta ir kita perspektyvi komandos produkcija: tai nuotekų talpos, riebalų gaudyklė ir naftos skirtuvas.

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba