Ko nepamiršti renkantis nuotekų valymo įrenginius | Feliksnavis

Ko nepamiršti renkantis nuotekų valymo įrenginius?

kovo 24, 2020

Nepaisant to, kad šių metų pavasaris – išskirtinis, ir paskelbtas karantinas pakeitė daugelio gyventojų planus, gyvenimas nesustoja. Jei šiais metais planavote įsirengti nuotekų valymo įrenginius, „Feliksnavis“ komanda toliau dirba, kad padėtų tai įgyvendinti. Na, o leisdami laiką namuose galite plačiau pasidomėti, kaip išsirinkti patikimus nuotekų valymo įrenginius.

 

Standartų atitikimas

 

Pagal Lietuvoje galiojantį įstatymą, nuo 2019 lapkričio 1 d. montuojami nuotekų valymo įrenginiai turi šalinti ne tik azotą, bet ir fosforą. Patekęs į aplinką, jis skatina ekosistemos pokyčius, kurie neigiamai veikia tiek gyvąją, tiek negyvąją gamtą. Griežtesni aplinkosauginiai reikalavimai – žingsnis švaresnio rytojaus link.

 

UAB „Feliksnavis“ fosforą šalinančius įrenginius gamina jau senai (įmonė dirba jau 17 metų), todėl šioje srityje turi sukaupusi nemažai patirties. Profesionalų komanda atidžiai seka pasaulines nuotekų tvarkymo tendencijas ir stengiasi vartotojams pasiūlyti kuo pažangesnius sprendimus. Peržvelkite svetainėje pateiktą produkciją ir susipažinkite su ja plačiau.

 

Visapusiškas patikimumas

 

Rinkdamiesi nuotekų valymo įrenginius, nepamirškite įvertinti įmonės patikimumo, kuris apima tiek jos produkciją, tiek teikiamas paslaugas. UAB „Feliksnavis“ gaminiai yra patikrinti Vokietijos PIA Gmbh Acheno laboratorijoje ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Taigi, galite būti tikri, kad mūsų nuotekų valymo įrenginiai ne tik efektyviai veikia, bet ir yra ilgaamžiai.

 

Įmonė turi ne vieną sertifikatą ir apdovanojimą, kurie įrodo gaminių, paslaugų patikimumą, taip pat – nuolatinį komandos tobulėjimą. Pažangūs technologiniai sprendimai ir dėmesys kiekvienam iš jūsų – tai, kas per daugelį metų leido užsitarnauti gerą vardą.

 

Pasirūpinkite tinkamų nuotekų tvarkymu iš anksto – „Feliksnavis“ komanda pasiruošusi jums padėti. Peržvelkite svetainėje pateiktus pasiūlymus ir išsirinkite sau palankiausią variantą. Jei nesate tikri ir norite pasikonsultuoti, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus. Jie dirba tam, kad padėtų atrasti optimalų sprendimą. Pamirškite dėl netinkamo nuotekų tvarkymo kylančius sunkumus – tegul jus supanti aplinka būna švaresnė, o gyvenimas patogesnis.

 

Įrenginių montavimas

 

Tam, kad nuotekų valymo įrenginiai veiktų sklandžiai ir būtų ilgaamžiai, labai svarbu tinkamai juos sumontuoti. Neprofesionalams tai padaryti gali būti sudėtinga, todėl rekomenduojama pasikliauti tais, kurie turi sukaupę patirties. „Feliksnavis“ komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, kurie teikia plataus spektro paslaugas ir rekomendacijas: nuo techninių projektų sudarymo iki valymo įrenginių montavimo  Todėl jums patiems beveik niekuo nereikės rūpintis. Daugiau apie šias paslaugas galite sužinoti čia. Jei norite pasikonsultuoti, mūsų komanda jums taip pat pasiruošusi padėti – susisiekite svetainėje nurodytu telefonu arba pateikite užklausą. Taip pat apie tai kaip teisingai išsirinkti nuotekų valymo įrenginius ir į ką atkreipti dėmesį juos renkantis galite pasiskaityti čia: https://www.nuotekumeistras.lt/#.

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba