Nuotekų valymo įrenginiai – kaina atspindi vertę | FELIKSNAVIS

Nuotekų valymo įrenginys – ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas

birželio 08, 2020

Vienas iš dažniausiai svarstomų aspektų, kuomet perkami biologiniai nuotekų valymo įrenginiai – kaina. Tačiau tokiais atvejais svarbu įvertinti ne tik sumokamą pinigų sumą, bet ir gaunamą naudą. Kodėl tokia investicija yra puikus pasirikimas tiems, kurie ieško ekonomiško ir patogaus nuotekų tvarkymo sprendimo?

Nebereikia nuolat rūpintis nuotekų išvežimu iš talpos

Tie, kurie yra naudoję talpą, kaip nuotekų kaupimo rezervuarą, žino, kad reikia nuolat rūpintis jos ištuštinimu. Procedūros dažnumas priklauso nuo susidarančių nuotekų kiekio ir rezervuaro dydžio. Jei šis santykis nebuvo gerai apgalvotas, gali būti, kad nuolatinis rūpinimasis talpos ištuštinimu tampa tikru galvos skausmu. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad asenizacine mašina išsiurbtos nuotekos turi būti išvežamos į didžiuosius miesto valymo įrenginius ir saugiai utilizuojamos. Savaime suprantama - tokia paslauga yra mokama. Jeigu paslaugos prireikia dažnai - susidaro nemaža pinigų suma.

Pamiršti tokius rūpesčius gali padėti biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Kaina, kuri sumokama už įrenginį yra vienkartinė (kreipkitės svetainėje nurodytais kontaktais ir sužinokite apie tai daugiau). Susidariusį perteklinį dumblą rekomenduojama nusiurbti tik 1–2 kartus per metus.

Nedidelės elektros sąnaudos

Pakankamai mažos elektros sąnaudos – tai dar viena priežastis, kodėl biologiniai valymo įrenginiai yra ekonomiškas pasirinkimas. Vidutiniškai jos siekia maždaug 2 kWh per dieną, arba 730 kWh per metus.

Palyginimui, A+++ klasės skalbimo mašinos elektros sąnaudos siekia apie 153 kWh per metus, tokios pat klasės šaldytuvo – 165 kWh. Tai tik keletas elektrinių įrenginių, kuriuos galima rasti daugelio namuose. Taigi, visų jų sąnaudos sumuojasi.

Lengva priežiūra

Yra pakankamai nemažai privalumų, kuriais pasižymi biologiniai nuotekų valymo įrenginiai: kaina, efektyvumas ir, žinoma, lengva priežiūra. Sumontavus ir paleidus sistemą veikti, ja galima iš karto naudotis – nereikia jokių papildomų investicijų. Tinkamai eksploatuojant, t. y. nemetant ir nepilant į kanalizaciją biologiškai neskaidžių atliekų, taip pat tų, kurios galėtų užkimšti nutekamuosius vamzdžius, įrenginiai sklandžiai veikia ilgus metus.

Pakartotinas išvalyto vandens panaudojimas

Iš biologinių valymo įrenginių ištekantis vanduo yra švarus ir neturi jokio kvapo. Pagal poreikius, jis gali būti kaupiamas ir naudojamas kaip techninis vanduo, kaip pavyzdžiui: vejų laistymui. Taip tausojami gamtos ištekliai.

 

Svarstote galimybę įsirengti nuotekų valymo įrenginius ir norite apie juos sužinoti daugiau? Kreipkitės į „Feliksnavis“ specialistus ir išsirinkite sau labiausiai tinkantį variantą. Atsakysime į jums rūpimus klausimus ir pakonsultuosime.

 
Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba