Kodėl rinktis valymo įrenginių gamintoją o ne tik pardavėją |

Kodėl rinktis valymo įrenginių gamintoją, o ne tik pardavėją?

lapkričio 27, 2020

Nuotekų valymo įrenginius savo namuose įsirengia vis daugiau žmonių. Tai leidžia pasirūpinti ne tik patogesne kasdienybe, bet ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Šiais laikais tokią įrangą siūlančių įmonių yra pakankamai nemažai. Vienos iš jų valymo įrenginius tik pardavinėja, o kitos pačios juos gamina. Kodėl būtent pastarosios yra geresnis pasirinkimas?

 

1. Gamintojas suinteresuotas aukšta įrangos kokybe

 

Pirmasis aspektas, kodėl verta rinktis biologinius nuotekų valymo įrenginius gaminančią, o ne tik pardavinėjančią įmonę, yra jos suinteresuotumas užtikrinti aukščiausią įrangos kokybę. Nuo to priklauso tiek bendrovės reputacija, tiek klientų atsiliepimai, tiek bendra verslo sėkmė.

 

Patikimas gamintojas siekia vartotojams pasiūlyti geriausiai jų poreikius ir lūkesčius atitinkančius įrenginius. Jiems naudojamos spaudimui ir korozijai atsparios medžiagos, garantuojančios konstrukcijos ilgaamžiškumą. Todėl tinkamai sumontuota įranga gali būti sėkmingai eksploatuojama daug metų.

 

 2. Profesionalios konsultacijos

 

Dar viena priežastis, kodėl patariama rinktis būtent valymo įrenginių gamintoją, yra galimybė naudotis profesionaliomis konsultacijos. Ilgametę patirtį sukaupę specialistai puikiai išmano savo įrangos charakteristikas ir privalumus. Todėl jie gali išsamiai atsakyti į vartotojams kylančius klausimus, susijusius su įrenginio pasirinkimu, jo montavimu ar eksploatacija. Operatyvi pagalba labai praverčia ir susidūrus su netikėtais trikdžiais.

 

Tam, kad pasirinktas gaminys kuo geriau atitiktų individualius poreikius, svarbu atidžiai įvertinti jo galingumą ir namuose susidarančių nuotekų kiekį. Savarankiškai tai padaryti gali būti sudėtinga, todėl tokiais atvejais verta susisiekti su „Feliksnavio“ specialistais. Visus reikalingus kontaktus galite rasti čia.

 

Norite sužinoti daugiau apie naujos kartos valymo įrenginius, o gal domina kita informacija? Tuomet nedvejodami kreipkitės į savo srities profesionalus, kurie pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir padėti rasti optimalų sprendimą.

 

3. Projektavimo paslaugos

 

Valymo įrenginius gaminanti, o ne tik pardavinėjanti įmonė gali pasiūlyti plataus spektro paslaugas. Viena iš jų – techninių projektų sudarymas, kuris labai praverčia naujakuriams. Individualių namų, kitų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų projektus, kurie atitinka visas Lietuvoje galiojančias normas, standartus, taisykles bei kitas nuostatas, rengia atestuoti specialistai. Tai leidžia užtikrinti aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančią paslaugas.

 

Neturite galimybės prisijungti prie centralizuotos kanalizacijos, todėl svarstote galimybę įsigyti biologinį nuotekų valymo įrenginį? Pasirūpinkite, kad jis būtų patikimas ir ilgaamžis. Jau daugiau nei 17 metų veikianti įmonė „Feliksnavis“ siūlo efektyvius buitinių nuotekų valymo sprendimus. Joje dirbantys specialistai gali padėti išsirinkti asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį įrenginį ir pasirūpinti rūpesčių nekeliančiu individualių nuotekų tvarkymu.

Atgal į naujienų sąrašą
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba